Polityka Prywatności

1. Zapisując się na listę "Inwestycje Ziemskie", akceptujesz jej politykę prywatności.

2. Dane, które podałeś aby się zapisać na naszą listę, służą jedynie do tego aby nasz kontakt mailowy był w miarę możliwości jak najbardziej spersonalizowany.

3. To, że się tutaj zapisałeś, świadczy o tym, że wyrażasz zgodę na to abyśmy wysyłali do Ciebie informacje w postaci e-maili.

4. Zapisałeś się również dobrowolnie a jeśli ktoś zrobił Ci kawał i zapisał Cię bez Twojej wiedzy, to możesz w każdej chwili się wypisać lecz jednocześnie nie bierzemy za to odpowiedzialności.

5. Możesz być pewien, że nikomu, pod żadnym pozorem nie udostępnię ani nie sprzedam Twoich danych, które mi podałeś.

6. W każdej chwili możesz się z tej listy wypisać. Wystarczy, że klikniesz w odpowiedni link, umieszczony na końcu maila. W takim wypadku Twoje dane zostaną na stałe usunięte z listy, co jednocześnie spowoduje, że nie będziesz otrzymywał ode nas żadnych informacji.

7. Zastrzegam sobie prawo do wprowadzania wszelkich zmian w Polityce Prywatności.

8. Zastrzegam sobie również prawo do wysyłania niezapowiedzianych emaili zarówno informacyjnych jak i reklamowych.

Wyłączenie Odpowiedzialności

Wszystkie informacje i porady zawarte w tym kursie stanowią osobistą wiedzę i doświadczenia autora i nie mogą być traktowane jako doradztwo inwestycyjne w rozumieniu prawa polskiego. Autor uchyla się również od wszelkich roszczeń i skutków porad, od osób które z nich skorzystały.